Depilacja

Depilacja

Depilacja woskiem LYCON to nie tylko depilacja, a także pielęgnacja. Lydia Jordane, twórczyni marki Lycon, jako pierwsza wykorzystała w woskach odżywcze właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy.

Po drugie – moc natury! Do produkcji wosków LYCON używane są jedynie naturalne składniki m.in. olejki aromaterapeutyczne oraz najwyższej jakości żywice. Dzięki temu są one niezwykle elastyczne. Kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1mm. Po trzecie: ciepło! Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków LYCON pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.
Po czwarte – specjalna oliwka! W systemie depilacji LYCON zanim nałożymy wosk, aplikujemy na skórę specjalną oliwkę (prewaxing oil), która chroni naskórek przed podrażnieniami. Po piąte – balsamy łagodzące po zabiegu. Produkty te sprawiają, że skóra jest odżywiona i ukojona. Wosk LYCON jest wybierany przez profesjonalistów jako produkt o najwyższej jakości oraz jako niezbędny element w ich codziennej pracy. System depilacji LYCON to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Wykonujemy zabiegi depilacji woskiem każdej partii ciała, poczynając od delikatnego usuwania włosków na twarzy, poprzez pachy, nogi, ręce aż do depilacji intymnej, z której słyniemy. Depilacja intymna brazilian (u mężczyzn boyzilian) jest zabiegiem wyjątkowym. Precyzyjnym, delikatnym a jednocześnie komfortowym. Kto raz spróbuje, zawsze wraca.