Mówią o nas!

Mówią o nas!

Byłam na masażu twarzy oraz chodzę na masaż ciała i oba wspaniale ! Czuje się profesjonalne wykonanie.Super miejsce i wspaniała atmosfera. Gorąco polecam !

Anna

Cudowne miejsce 😊 Korzystałam z depilacji, masażu twarzy i masażu całego ciała. Przyjemna atmosfera sprawia, że chce się wracać. Ja na pewno wrócę 👍 POLECAM 😊.

Anna

Są świetne. Depilacja tym woskiem jest naprawdę mniej bolesna. Panie które tam pracują zapewniają poczucie intymności. Bardzo fajny butikowy salon. Godna polecenia jakość usług kosmetycznych. Myślałam ze w Elektrowni będą ceny zaporowe ale okazały się raczej standardowe dla jakościowo dobrych salonów. Zachęcam bez wątpliwości. Bardzo chętnie do nich wracam.

Justyna

Przesympatyczna obsługa, ludzie którzy tam pracują samym uśmiechem poprawiają nastrój. Kosmetyki Lycon rewelacyjne, masaż twarzy profesjonalnie wykonany i w doskonałej atmosferze. Nie chciało się wychodzić z salonu 🙂 na pewno wrócę po więcej.

Joanna

Pani Ania wykonała dla mnie rewelacyjną depilację. Szybko, komfortowo, oraz w bardzo miłej atmosferze. Depilacja nie bolała mnie praktycznie w ogóle. Pani Ania była niezwykle delikatna, oraz dokładna. Jestem ogromnie zadowolona i będę wracać do salonu Lycon. Pani Aniu, dziękuję za profesjonalną obsługę! Polecam!

Alicja

Ludzie z pasją prowadzący biznes, produkty na światowym poziomie, świetna atmosfera. Przestronna i nowocześnie urządzona sala szkoleniowa, profesjonalne szkolenia. Dobra dostępność komunikacyjna.

Ksawery